Zaufana opieka nad Twoim Domem

Zarejestruj się i...
  • Aplikuj na ogłoszenia.
  • Stwórz profil i daj się znaleźć.
  • Kontaktuj się z ogłoszeniodawcami.

Osoba do opieki nad Pacjentem - praca z zamieszkaniem - Konstancin

Ogłoszenie dodane:
Ostatnia aktywność: 18 godzin temu

  • Ogłoszenie dodane:
  • Ostatnia aktywność: 18 godzin temu
  • Wynagrodzenie: do 35 zł za godzinę
  • Lokalizacja: Warszawa, Mokotów
  • Ogłoszenie ważne do: 4 grudnia 2022
  • Ogłoszenie zamieszczone przez: MJ Governess Monika Jakubiak
  • Ogłoszenie aktualne
Kilka słów o pracy

Szanowni Państwo, poszukujemy opiekunki dla Pacjenta z zamieszkaniem w bardzo komfortowych warunkach. Miejsce pracy Konstancin.

Szukamy osoby, która:
- potrafi obsługiwać rurkę tracheotomijną;
- potrafi obsługiwać PEGa;
- ma doświadczenie w pracy z pacjentem leżącym;
- potrafi wykonywać toaletę ciała;
- jest elastyczna czasowo
- cechuje ją empatia i dyskrecja.

Zakres obowiązków:
- opieka nad pacjentem leżącym,
- obsługa PEGa, rurki tracheotomijnej,
- wsparcie w czynnościach samoobsługowych, w tym utrzymaniu higieny osobistej i czynnościach pielęgnacyjnych.

Oferujemy stałą współpracę w oparciu o umowę o pracę, pensję w granicach *********** - dlaczego ukryte? netto PLN (w zależność od doświadczenie i kwalifikacji).

Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny (tel. ************ - dlaczego ukryte? lub przesłanie CV na adres kontakt@'(*******)'

Prosimy o zawarcie w aplikacji zgody o następującej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez MJ Governess Monika Jakubiak. z siedzibą w Krakowie na potrzeby przeprowadzenia tego procesu rekrutacji jak i przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Administratorem Danych Osobowych jest MJ Governess Monika Jakubiak. Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a i c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO).

ua icon Автоматичний переклад українською

Oczekiwania wobec pomocy domowej
  • Oczekiwane doświadczenie pomocy: 2 - 5 lat
  • Preferowany wiek pomocy: poniżej 100 lat
  • Osoba niepaląca
  • Możliwa praca z zamieszkaniem
Obowiązki pomocy
  • Sprzątanie mieszkania, domu
  • Inne (do negocjacji)
Harmonogram pracy / wymiar czasowy

Pełny etat

Początek: 2 listopada 2022, na czas nieokreślony