Zaufana opieka nad Twoim Domem

O PomoceDomowe.pl

PomoceDomowe.pl jest specjalistycznym serwisem internetowym, w którym szybko i łatwo można znaleźć pomoc domową lub gosposię do swojego domu, biura czy mieszkania.

W PomoceDomowe.pl przykładamy bardzo dużą wagę do tego, aby usługi przez nas świadczone były całkowicie bezpieczne oraz przedstawiały najwyższą jakość. Dlatego też w pracownicy PomoceDomowe.pl telefonicznie sprawdzają wszystkie referencje zamieszczane w serwisie oraz weryfikują profile rejestrujących się pomocy domowych.

PomoceDomowe.pl wchodzi w skład grupy Pomocni.pl, do której należą także Niania.pl, OpiekaSeniora.pl, OpiekaZwierząt.pl, Remontuj.pl, Korepetycje.edu.pl

Kontakt dla mediów

Zapytanie o współpracę i media prześlij do:
Sylwia Antośkiewicz
sylwia.antoskiewicz@pomocni.pl

Partnerzy

Sales manago

W celu zapewnienia dostarczalności wiadomości e-mail współpracujemy z SalesManago.

Burda Media Home sp. z o.o. i nasi dostawcy wykorzystujemy pliki cookies oraz podobne technologie w celu dopasowania serwisu do preferencji użytkownika, ułatwienia korzystania z serwisu, w celu marketingowym, w tym personalizacji reklam oraz w celach statystycznych i analitycznych. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki stanowi zgodę na zapisanie plików cookie w pamięci urządzenia, wykorzystanie danych zebranych przy ich pomocy ww. celach i udostępnienie tych danych naszym dostawcom reklamowym. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.