Zaufana opieka nad Twoim Domem

Zarejestruj się i...
Zarejestruj się i...
 • Dodawaj bezpłatne ogłoszenia
 • Poznaj stawki pomocy domowych
 • Przeczytaj wszystkie referencje
Zarejestruj się
Jesteś pomocą domową?
Stwórz profil

Urszula N.

(5 referencji)
W PomoceDomowe.pl od
Ostatnia aktywność: 1 miesiąc temu
Kobieta, 55 lat
 • Dorywczo
 • Doświadczenie: powyżej 5 lat
  Wynagrodzenie:
  Kraków

  • Kobieta, 55 lat
  • Dorywczo
  • Doświadczenie: powyżej 5 lat
  • Wynagrodzenie:
  • Kraków
  • Sprzątanie mieszkania / domu, Sprzątanie biura, Inne usługi

  W PomoceDomowe.pl od
  Ostatnia aktywność: 1 miesiąc temu
  Zaufanie i bezpieczeństwo
  • 5 referencji potwierdzone przez PomoceDomowe.pl, średnia ocena 5/5
  • Potwierdzony telefon
  • Potwierdzony adres e-mail
  Więcej o mnie

  >>Sprawdzona i Niezawodna Pomoc Domowa dla nawet najbardziej wymagających<<

  _____________________________

  Witam serdecznie :))

  ___________

  Od ponad 25 lat jestem gospodynią domową na pełnym etacie, prywatnie.Posiadam ogromne doświadczenie w sprzątaniu i prowadzeniu domu na najwyższym poziomie. W branży funkcjonuję od kilku lat.

  Jestem osobą dobrze zorganizowaną, energiczną, sumienną , uczciwą,kulturalną, dokładną, dyskretną, godną zaufania , obytą w savoir-vivre, miłą i pogodną a jednocześnie skromną. Przywiązuję wagę do higieny w sprzątaniu.Szczególny nacisk kładę na kuchnie i łazienki - wielu ludzi nie potrafi lub nie lubi tych miejsc posprzatać dokładnie. Ja uwielbiam. To mój
  konik
  . Posiadam książeczkę sanepidu.

  --------------------------------

  Mam wrodzone zamiłowanie do porządku,które w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem i skrupulatnością w działaniu przynosi zaskakujące rezultaty.Nie toleruję bylejakości i fuszerki.Wykazuję duże zaangażowanie w wykonywaną pracę, zawsze dążę do perfekcji, tak aby sprostać wymaganiom mi stawianym, choć sama od siebie często więcej wymagam :)

  Satysfakcją jest dla mnie zadowolenie Zleceniodawców. Lubię to co robię, sprzątam bardzo dokładnie, tak, że między moimi wizytami mieszkanie łatwo utrzymać w czystości. Swojej pracy nie traktuję jako przejściowego zajęcia,spełniam się w wykonywaniu powierzonych zadań.Wszystkie czynności wykonuję rzetelnie , sumiennie i nie z przymusu a z prawdziwą pasją i sercem. Każde zlecenie jest dla mnie najważniejsze, wykonywane sprawnie i skrupulatnie /gdy trzeba
  na kolanach
  sprzątam każdy zakamarek/. Nie rozciągam pracy w czasie, nie o to przecież chodzi.

  *****

  Od lat buduję swoją markę na solidności, staranności i fachowości.

  *****

  Uwielbiam zwierzaki, jednak wolę aby ich obecność nie była przeszkodą w sprzątaniu.Dobrze jeśli w sposób znaczący nie dezorganizują pracy.

  Szanuję cudzą własność , prywatność i uczciwą ,ciężką pracę,tego samego oczekuję od Zleceniodawców.

  Wiele osób mi zaufało i bez obaw pozwoliło zaopiekować się swoim domem aby był zawsze zadbany , czysty , lśniący i pachnący.

  Miło im jest wracać powyczerpującym dniu pracy do wysprzątanego i przytulnego lokum.

  ****************

  Szukam zleceń w zakresie n/w czynności najchętniej w Chełmie, na Woli Justowskiej, Zakamyczu, Bielanach, Zwierzyńcu lub w Mydlnikach, Olszanicy, Kryspinowie, Rząsce, Modlniczce ,Szczyglicach, Bronowicach .Okolice przystanków linii: A102, A152- do Ronda Mogilskiego, A252. Możliwe dalsze rejonizacje za dopłatą od 30zł.

  *******************

  Sprzątam środkami czystości zapewnionymi przez Zleceniodawcę (mogę doradzić najlepsze i najskuteczniejsze - posiadam niezbędną wiedzę na temat różnego rodzaju środków czystości chemii gospodarczej standardowej a także profesjonalnej). Możliwe sprzątanie ekologiczne lub własnymi środkami czystości oraz sprzętami(ściereczki , mopy, odkurzacz, profesjonalna chemia z atestami )w podwyższonej kwocie (+/-50 zł).Preferuję środki czystości biodegradowalne , z uwagi na ochronę środowiska.

  *Możliwość stałego kupowania i dostarczania odpowiednich środków czystości do klienta- koszt usługi od 30 zł

  _____________________________________

  Podana na profilu stawka jest orientacyjna. Zlecenie wyceniam po pierwszym spotkaniu.

  ____________________________________

  Standardowe sprzątanie obejmuje m.in.: odkurzanie wszelkich powierzchni płaskich i wszystkiego co się na nich znajduje (także pod meblami ,jeśli jest taka możliwość), czyszczenie poręczy, drzwi, klamek, ram obrazów, mycie wszystkich luster, usuwanie pajęczyn,odkurzanie tapicerki meblowej,mycie parapetów wewn.,usuwanie odbić palców,opróżnianie i mycie popielniczek oraz pojemników na śmieci,odkurzanie lamp stojących, bieżące sprzątanie kuchni i łazienek z dezynfekcją, odkurzanie i mycie podłóg wraz z listwami przypodłogowymi, mycie balkonów (do 6m2) w okresie letnim.

  Sprzątanie generalne tj.odsuwanie mebli, mycie wnętrza kaloryferów,szaf, szafek , lodówek ,piekarników ,oświetlenia sufitowego i naściennego( np.kinkiety),porządkowanie garaży, pomieszczeń gospodarczych, gruntowne odkamienianie armatury kuchennej/łazienkowej, mycie glazury lub inne wg zapotrzebowania klienta omawiane przy pierwszym spotkaniu.

  Dodatkowe prace, jak: mycie okien, prasowanie , sprzątanie poremontowe i inne omawiane indywidualnie, liczone oddzielnie (dodatkowo).

  Przyjmę również większe zlecenia na samo mycie okien (od 20zł za szt).

  Oczekuję wynagrodzenia za wykonaną pracę a nie za godziny. Preferuję wycenę od m2 powierzchni (gdyż można pracować a nie rozciągać godziny)-usługa abonamentowa od 3,50zł/m2;- usługa jednorazowa gruntowna od 8 zł/m2 (lub od 80zł/h)+ koszt dojazdu;- usługa poremontowa od 12,00 zł/m2 ( lub od 120zł/h) + koszt dojazdu (ok 50zł)

  Usługa Abonamentowa:
  - sprzątanie cotygodniowe mieszkania od 250zł;co 2tygodnie +50%.

  - biura - uzgadniane indywidualnie

  -usługa ekspresowa + 50% do wyceny zlecenia +koszt dojazdu (50zł)

  *Przy dużym metrażu(powyżej 300m2), możliwość negocjacji ceny

  Pokojowe rewolucje - sprzątanie wnętrz szaf, garderoby,szafek (wyciągnięcie , umycie , segregacja, poukładanie ) - do 100szt.- 100 zł.

  Państwa przestrzeń stanie się uporządkowana i przejrzysta.

  Prasowanie u siebie (stacja parowa) - 6 do 20 zł/szt (nie prasuję pościeli) z usługą odbioru i dowiezienia, mycie okien - na zlecenie, wycena w zależności od wielkości i stanu zabrudzenia. Pranie dywanów,wykładzin od 30 zł/m2, tapicerki meblowej i samochodowej-od 100zł.Pastowanie podłogi z froterowaniem mechanicznym od 30 zł/m2.Pozostałe prace wg zapotrzebowania omawiane indywidualnie - także sprzątanie zagraconych strychów, piwnic, garaży z wywozem i utylizacją zbędnych rzeczy (posiadam samochód dostawczy ). Oferuje także drobne naprawy, prace remontowo-instalacyjne
  złota rączka
  .

  Usługę PREMIUM, gdzie kładziony jest nacisk na detale i estetykę wnętrz , którymi się zajmuję, mają Państwo GRATIS.

  ************

  Oferuję również:

  Pomoc w przyjęciach rodzinnych i firmowych.

  Usługi consierge.

  Opiekę nad zwierzętami pod nieobecność właściciela.

  Opiekę nad roślinnością.

  A jaka jestem? Otwarta, lojalna, wesoła, bezkonfliktowa, pracowita. Prywatnie: mężatka,Mama trójki dzieci. Nie palę, nie mam innych nałogów.Mobilna. Cenię szczerość i uczciwość obustronną. Niekarana.

  Posiadam referencje, które wiarygodnie świadczą o mnie i jakości mojej pracy, za efekty której biorę całkowitą odpowiedzialność.

  _______________________

  *****Zapewniam 100% satysfakcjii GWARANCJĘnajwyższego standardu wykonywanych usług*****

  ______________________

  Pomagam ludziom o wysokiej kulturze osobistej, ceniącym spokój, zaufanie i usługi w najwyższym standardzie jakości oraz potrafiącym to docenić.

  _____________________

  *****Wyjątkowe usługi dla wyjątkowych ludzi*****

  ___________________

  Oczywiście można to sprawdzić tylko i wyłącznie w praktyce do czego wszystkich Państwa serdecznie zachęcam :-)

  *********

  Przekonacie się, że warto powierzyć dom mojej pieczy !

  *********

  ________________________________________

  Perfekcja, którą oferuję, jest tym czego Państwo oczekujecie.

  _______________________________________

  Zaopiekuję się również dorywczo dzieckiem, w w/w okolicy popołudniami lub wieczorami (od 30zł/h, każde następne dziecko +10zł/h). Możliwe też noce i weekendy po wcześniejszym uzgodnieniu oraz opieka okazjonalna (np.na weselach-stawka negocjowalna) a także przewożenie dzieci (auto Rodziców).

  Możliwa stała opieka nad domem (Majordomus) - do negocjacji.

  Z przyjemnością przedstawię osobiście Państwu swoją kandydaturę i ofertę.

  W mailach lub sms-ach (nie zawsze niestety słyszę telefon)proszę opisać wielkość mieszkania/domu, lokalizację oraz swoje wymagania (częstotliwość i zakres prac ), preferowane (i alternatywne)dni tygodnia i preferowane godziny pracy(przedpołudniowe, popołudniowe, wieczorne).

  Liczę na poważne i przemyślane oferty.

  Rozważę każdą rozsądną propozycję.

  __________________

  Zapraszam do miłej, fachowej i odpowiedzialnej współpracy :)

  _______________

  Urszula

  __________________

  P.S.Dziękuję za poświęcony czas. Proszę o odpowiedzi na moje zgłoszenia nawet jeśli będą negatywne.
  Szacunek do drugiego człowieka świadczy o nas.
  Ja szanuję ludzi.

  Ostatnia referencja
  • Średnia ocena
  • Jakość
  • Uczciwość
  • Rzetelność
  • Punktualność

  Referencje potwierdzone przez PomoceDomowe.pl dnia

  Pani Urszula dba o czystość naszego domu od 5 miesięcy i w tym czasie dała się poznać jako osoba solidna, drobiazgowa i samodzielnie pracująca, a przy tym bardzo miła i życzliwa. Sprzątanie zawsze wykonane dokładnie-czyste są nawet kąty, w które rzadko się zagląda- a przy tym w sposób nie kolidujący z zajęciami domowników (pracujemy z domu). Pani Urszula ma sporą wiedzę o środkach czystości, a Jej pomysły na usprawnienie procesu sprzątania oraz utrzymania porządku są niezwykle przydatne. Współpraca układa się nam wzorowo.

  Katarzyna W.
  Szczegóły o mnie
  • Niepaląca/y
  • Obecność zwierząt
  • Prawo jazdy
  • Możliwa praca z zamieszkaniem
  Prace których się podejmę
  • Sprzątanie mieszkania / domu
  • Sprzątanie biura
  • Sprzątanie po remoncie
  • Mycie okien
  • Robienie zakupów
  • Gotowanie
  • Pranie
  • Prasowanie
  • Prace ogrodnicze
  • Koszenie trawy
  • Sprzątanie grobów
  • Inne usługi do negocjacji
  Języki, którymi się posługuję
  • Polski / Ojczysty
  Dostępność / dni i godziny pracy
    PON WT ŚR CZW PT SO ND
  06-09
  09-12
  12-15
  15-18
  18-21
  21-24
  przez noc
  oznacza dostępność w danych dniach tygodnia i godzinach
  Inne umiejętności

  Zdolności plastyczne, aranżacja i stylizacja wnętrz, czynne (od 25 lat) prawo jazdy kat.B, bezkolizyjnie, bezwypadkowo i z przyjemnością, sprawnie poruszam się po Krakowie i okolicach, własny samochód.