Mam na imię Filip, mam 17 lat i mieszkam w Łodzi. Obecnie uczęszczam do szkoły, gdzie zdobywam wiedzę i przygotowuję się do dalszej drogi zawodowej. Jestem osobą, która lubi działać i zdobywać nowe doświadczenia.
Nie przeszkadza mi praca fizyczna, ponieważ jestem przyzwyczajony do wysiłku i nie boję się podejmować trudniejszych zadań. Uważam się za osobę pracowitą, odpowiedzialną i wytrwałą. Jeśli czegoś się podejmuję, staram się wykonać to najlepiej, jak potrafię.
Lubię uczyć się nowych rzeczy i rozwijać swoje umiejętności. Potrafię współpracować z innymi osobami oraz szybko odnaleźć się w nowych sytuacjach. Jestem punktualny i zależy mi na tym, aby można było na mnie polegać.
W przyszłości chciałbym zdobywać kolejne doświadczenia i rozwijać się zarówno zawodowo, jak i osobiście. Uważam, że ciężka praca i zaangażowanie pomagają osiągać swoje cele.