Weronika B.
- Kobieta, 23 lata
- Część etatu, Dorywczo, Jednorazowo
- Doświadczenie: 1-2 lata
- Kraków, Prądnik Biały, Azory
- Sprzątanie mieszkania lub domu, Sprzątanie biura, Inne usługi
- Potwierdzony adres e-mail
Jestem osobą dokładną, sumienną i godną zaufania, z doświadczeniem w sprzątaniu zarówno domów prywatnych, jak i obiektów hotelowych. Do każdej pracy podchodzę z zaangażowaniem, dbając o najwyższą jakość wykonywanych usług oraz zadowolenie klienta. Posiadam umiejętność organizacji pracy, zwracam uwagę na detale i potrafię dostosować się do indywidualnych potrzeb zleceniodawcy.
Obecnie poszukuję pracy dodatkowej w godzinach porannych. Interesują mnie zarówno stałe zlecenia, jak i jednorazowe lub doraźne prace porządkowe. Chętnie podejmę się sprzątania mieszkań, domów oraz innych przestrzeni wymagających utrzymania porządku. Zależy mi na długofalowej współpracy, ale jestem również otwarta na jednorazowe zlecenia.
Jeśli szukasz osoby rzetelnej, punktualnej i pracowitej – zapraszam do kontaktu.
• Jestem wykwalifikowanym kucharzem, dlatego mogę również służyć pomocą przy codziennych obowiązkach kuchennych – zarówno w przygotowywaniu posiłków, jak i planowaniu oraz robieniu zakupów spożywczych.
• Posiadam dobrą organizację pracy i potrafię szybko odnaleźć się w nowych warunkach.