Tymoteusz G.
- Mężczyzna, 19 lat
- Dorywczo
- Doświadczenie: brak
- Gorzów Wielkopolski
- Sprzątanie mieszkania lub domu, Sprzątanie biura, Prace ogrodnicze, Inne usługi
JesteJestem osobą w wieku 18 lat, pełną energii, motywacji oraz chęci do podjęcia pierwszych doświadczeń zawodowych. Do pracy podchodzę z dużym zaangażowaniem i odpowiedzialnością, starając się zawsze wykonywać powierzone mi obowiązki rzetelnie oraz dokładnie. Szybko się uczę i chętnie zdobywam nowe umiejętności, co pozwala mi sprawnie dostosować się do nowych warunków oraz oczekiwań pracodawcy.
Jestem osobą punktualną, dobrze zorganizowaną i sumienną. Potrafię efektywnie zarządzać swoim czasem, dzięki czemu realizuję zadania w wyznaczonych terminach. Dobrze odnajduję się zarówno w pracy indywidualnej, gdzie mogę wykazać się samodzielnością, jak i w pracy zespołowej, w której ważna jest współpraca oraz komunikacja z innymi.
Charakteryzuje mnie pozytywne nastawienie, kultura osobista oraz chęć do podejmowania nowych wyzwań. Nie boję się odpowiedzialności i staram się zawsze dawać z siebie jak najwięcej. Zależy mi na zdobyciu doświadczenia zawodowego oraz rozwijaniu swoich kompetencji, dlatego jestem gotowy/a do nauki i podejmowania różnorodnych zadań. Wierzę, że moja pracowitość, zaangażowanie oraz chęć rozwoju sprawią, że będę wartościowym pracownikiem.m młodym człowiekiem ch
- Angielski / Ojczysty