Sprzątanie mile widziane
- Ogłoszenie dodane:
-
Ostatnia aktywność: 8 godzin temu
- Część etatu Dorywczo
- Wynagrodzenie: do 50 zł za godzinę
- Lokalizacja: Siemianice, gm. Oborniki Śląskie, woj. dolnośląskie
- Ogłoszenie ważne do: 12 lutego 2026
- Ogłoszenie zamieszczone przez: Anna P.
- Ogłoszenie aktualne
Nieduży dom, ale pełen dzieci. Pięcioro z nich stale w domu: dwa maluchy i troje szkolnych, ale uczą się w domu.
Trzy pokoje dziecięce, sypialnia rodziców, kuchnia, dwie łazienki, jadalnia, schody i przedpokoje.
Potrzebuję kogoś, kto raz w tygodniu (lub dwa, do uzgodnienia) pomoże sprzątnąć bałagan, potem zetrze kurze, odkurzy i porządnie wymyje podłogi, wyszoruje łazienki i wyczyści kuchnię.
W domu mieszka duża rodzina, która nie bardzo potrafi sprzątać i trzymać ład. Sporo ciuchów, trochę różnych gratów, garnki większe niż przeciętne. Gdzieniegdzie niedokończone meble, bo wciąż różne zmiany i przemeblowania, więc i nie wszystko ma swoje miejsce.
Potrzebuję osoby do sprzątania, która nie oczekuje posprzątanych wcześniej pokojów. Potrzebuję pomocy właśnie dlatego, że nie potrafię zrobić i utrzymać porządku.
Kto się nie boi takich wyzwań, zapraszam.
Автоматичний переклад українською
Część etatu, Dorywczo
Początek: 14 stycznia 2026, na czas nieokreślony